Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri | saglikbakim.com

Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Buğday Tene Yakışan Saç Renkleri

Buğday ten rengine sahip bayanlar her türlü saç rengini saçlarına uygulayabilirler. Bu yönden şanslı olan buğday tenliler, koyu renk tonlarından açık tonlara geçiş yaparken dikkatli olmalıdırlar. Buğday tenli bayanlar saç rengi seçiminde aşağıda paylaştığımız bilgilerden yararlanabilirler.

Buğday Ten İçin Saç Renkleri

Açık Buğday Ten Rengine Yakışan Saç Renkleri

Açık sarı ve açığa dönük bakır kızıl saç renkleri açık buğday ten rengine sahip kişiler tarafından tercih edilmelidir. Kahverengi tonlar, açık buğday ten rengine sahip bayanların yüzünü daha soluk ve cansız gösterecektir.

Koyu Buğday Ten Rengine Yakışan Saç Renkleri

Koyu buğday ten rengine sahip bayanlar sütlü kahve, koyu kumral ve çikolata renkleri dışında koyu saç renklerini kullanmamaya özen göstermelidirler.

Buğday Tene Mavi Siyah Saç Renkleri

Mavi siyah saç rengi buğday ten rengine sahip bayanlar tarafından tercih edilmelidir. Koyu buğday ten renkleri ise küllü kahve veya kahve rengi tonlarını tercih etmelidirler.

Buğday Tene Sarı Saç Renkleri

Buğday ten rengine sahip bayanlar açık sarı renkler yerine bal köpüğü, kum sarısı ve platin renklerini tercih etmeliler. Eğer ten renginiz koyu buğday ise platin renginden de uzak durmalısınız.

Buğday Tene Kızıl Saç Renkleri

Buğday ten rengine yakışan saç renkleri arasında kızıl tonları ilk sırada yer alır. Kızıl saç renklerinin her tonu buğday ten rengine sahip bayanlar tarafından tercih edilebilir. Bordo saç renkleri de yine düşünmeniz gereken saç renkleri arasında olmalıdır.

ilginizi çekebilecek diğer yazılar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir